Peugeot 308
SW PureTech 130 GT-line | Trekhaak | Panoramadak | Camera | Alcantara Bekleding | Dodehoekdetectie
Direct kopen, basisprijs: € 13.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 13.900,-
LEASEPRIJS: € 229,09 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.780,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 308 |
|---|---|
| Uitvoering: | SW PureTech 130 GT-line | Trekhaak | Panoramadak | Camera | Alcantara Bekleding | Dodehoekdetectie |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 16 maart 2018 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 101.447 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 229,09 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | SB-660-D |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 651 kg |
| Gewicht: | 1.179 kg |
| Wielbasis: | 273 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.830 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 620 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.220 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- alcantara bekleding
- Apple Carplay/Android Auto
- cruise control
- dodehoek detectie
- electronic climate controle
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 17"
- navigatiesysteem full map
- panoramadak
- rijstrooksensor met correctie
- Trekhaak
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- aluminium interieur afwerking
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun voor
- autonome parkeerfunctie
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- DAB ontvanger
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Euro 6d
- extra getint glas
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- keyless entry
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- LED mistlampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- mistlampen voor
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Pack Securité
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- radio-CD/MP3 speler
- regensensor
- stuurwiel multifunctioneel
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- zij airbag(s) voor